پنجشنبه ۲۳ امرداد ۱۳۹۹
مرادی نماینده منتخب مردم در مجلس دردیدار با مدیرعامل شرکت توزیع برق استان: همکاری دوجانبه ، مشکلات مردم را حل می کند ۱۳۹۵/۰۲/۲۶

مرادی گفت: براین عقیده ایم که همکاری و تعامل دوجانبه مسئولان ومردم موجب رفع مشکلات و رضایتمندی مردم خواهدشد.

احمد مرادی نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت توزیع برق استان گفت: در کنار هم بودن موجب رفع مشکلات مردم خواهد شد و به دور از هر گونه اختلاف سلیقه ها در خدمت صادقانه به مردم تلاش نمائیم.منتخب مردم هرمزگان تاکید کرد:بنا داریم که با مشورت و مشارکت مدیران استان سنگ بنای خدمتی صادقانه را طی چهارسال بنا نهیم و برای گرفتن حق مردم این دیار از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهیم کرد.

وی اظهارداشت : مردم هرمزگان نجیب ترین مردم و کم توقع ترین هستند وباید روحیه مطالبه گری را در آنها زنده کرده تا بتوانند برای احقاق حقشان حرف بزنند و از مدیران پاسخ بخواهند. امروز زمان مطالبه گری و پاسخگویی است .

وی گفت :حضور ما در ادارات جهت هماهنگی بیشتر و رفع مشکلات مردم خواهد بود و مدیران دستگاههای دولتی باید درخدمت کردن به مردم شتاب بیشتری به کارها بدهند.مرادی در پایان این دیدار تصریح کرد: شما مدیران مجموعه شرکت توزیع برق قطعا نقش مهمی در جلب رضایت شهروندان داشته ودارید و می خواهیم که شما بعنوان امین ما در انعکاس مشکلات مجموعه و رساندن صدای مردم به گوش ما تلاش نمایید.

 
پایگاه رهبریمجلس شورای اسلامیدرخواست ملاقاتخبرگزاری خانه ملتعملکرد سه ماهه دومروزنامه دریا