پنجشنبه ۲۳ امرداد ۱۳۹۹
مرادی نماینده منتخب مردم بندرعباس ،قشم ،حاجی آبادخمیر و ابوموسی در مجلس :آمادگی دارم با نوسازی مدارس همکاری کنیم ۱۳۹۵/۰۲/۲۶

نماینده منتخب مردم بندر عباس،قشم ،خمیر ،حاجی آباد و ابوموسی درمجلس دهم گفت :از مدیرکل و مجموعه  نوسازی مدارس بی نهایت سپاسگزارم چون صداقت دارند و از منابع موجود نهایت استفاده را در جهت حل مشکلات می کنند . احمد مرادی با اشاره به دغدغه مردم افزود : مر د م از ما انتظار دارند به خواسته های بحق شان توجه کنیم و در جهت تحقق آنها گام برداریم . واقعا در استان مدارسی وجود دارد که جای درس خواندن (محل تعلیم و تربیت )نیست و باید تلاش کرد این وضعیت را بهبود بخشید . هرمزگان خیرینی دارد که کمتر استانی از وجود چنین خیرینی بهره مند است . قبول دارم که شرط اول رفع مشکلات بضاعت توان و منابع است ولی باید به یک درک مشترک رسید. صادقانه می گویم آمادگی دارم برای حل مشکلات با نوسازی مدارس همکاری کنم .  و البته اطمینان دارم مدیران پیگیر ، کارشان نتیجه خواهد داد و با همکاری همدیگر به افق دلخواه خواهیم رسید .

نماینده نو منتخب مردم بندر عباس ،قشم ،حاجی آبادخمیر و ابوموسی :معضل مدارس تخریبی برای همه ما دغدغه مهم است .ما مسئولیت مهمی در قبال فرزندان این مرزبوم ، داریم باید برای آینده هرمزگان فکر کنیم و با تلاش مضاعف شرایط را بهبود بخشیم . مشکل مدارس را به عنوان یک اولویت در چهارسال پیش رو دنبال خواهیم کرد و امیدوارم آینده بهتری برای مردم ترسیم گردد .
پایگاه رهبریمجلس شورای اسلامیدرخواست ملاقاتخبرگزاری خانه ملتعملکرد سه ماهه دومروزنامه دریا