پنجشنبه ۲۳ امرداد ۱۳۹۹
مرادی: هیچ کس نمی تواند بر شایستگی افراد معلول جامعه چشم بپوشد ۱۳۹۵/۰۲/۰۸

نماینده منتخب مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ کس نمی تواند بر شایستگی و بایستگی افراد معلول جامعه چشم پوشد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی، احمد مرادی با حضور در سالن جانبازان و معلولین استان هرمزگان، با بیان اینکه موفقیت های جانبازان و معلولان موجب مسرت و ارتقای روحیه جامعه می شود، از تمامی مسولان استان خواست که در فراهم آوردن امکانات و مناسب سازی محیط و مناسب سازی هرچه بهتر اماکن عمومی برای حضور این قشر تاکید کرد.

وی اظهار کرد: ورزش به عنوان بهریتن سرگرمی باید در بین همه اقشار جامعه نهادینه شود و جامعه معلولین نیزبعنوان بخشی از جامعه، نباید از این مهم غافل شوند.

ریاست هیئت جانبازان و معلولین استان هرمزگان تصریح کرد: هیچ کس نمی تواند بر شایستگی و بایستگی افراد معلول جامعه چشم بپوشد.

مرادی خاطرنشان کرد: معلولان با باور توانمندی ها و استعدادهای خود می توانند زمینه اشتغال خود را بخوبی فراهم سازند، لذا مسئولین وظیفه دارند با مناسب سازی محیط، و استفاده بهینه از پتانسل ها و ظرفیتهای بالقوه آنان، زمینه حضور و مشارکت بیشتر معلولان را در جامعه فراهم سازند.

نماینده منتخب مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید از ظرفیتها و قابلیتهای افراد معلول در تمامی ابعاد جامعه به نحو شایسته ای استفاده شود، بیان کرد: در سالهای اخیر ورزش جانبازان و معلولین در بعد قهرمانی در هرمزگان پیشرفت زیادی داشته که این امر باید تداوم داشته باشد.

مرادی در پایان افزود: موفقیت ها و افتخار آفرینی های جانبازان و معلولین برای مردم جامعه و مسئولین بسیار ارزشمند است.

لازم به ذکر است، مرادی از روند احداث سالن بنسازی هیئت جانبازان و معلولین بازدید و دستورات لازم جهت تسریع در روند ساخت این مجموعه را صادر کرد.

 
پایگاه رهبریمجلس شورای اسلامیدرخواست ملاقاتخبرگزاری خانه ملتعملکرد سه ماهه دومروزنامه دریا