پنجشنبه ۲۳ امرداد ۱۳۹۹
باشگاه آیندگان بر پایه ساختار و نظم تیمی است ۱۳۹۹/۰۵/۰۷

دکتر احمد مرادینماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در تمرینات تیم فوتسال آیندگان هرمزگان حضور یافت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، دکتر احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم، خمیر و ابوموسی عصر امروز در تمرینات تیم فوتسال آیندگان هرمزگان تنها نماینده استان در لیگ دسته دو فوتسال کشور حضور پیدا کرد و با بازیکنان و کادر فنی این تیم به گفتگو پرداخت.

وی افزود: ساختار و نظم تیمی باشگاه آیندگان هرمزگان در ورزش استان قابل تحسین است و قطعاً مدیریت باشگاه برای این مجموعه ارزش قائل شده است.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: از اینکه چنین استعدادهای فوتسالی در باشگاه آیندگان هرمزگان حضور دارند جای خوشحالی است که می‌ توان با جدیت و انگیزه بیشتر برای نسل های آینده ورزش هرمزگان سرمایه گذاری ویژه ای کرد.

دکتر مرادی اشاره داشت: مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، در حوزه ورزش قهرمانی و حرفه ای بیشتر از گذشته بدنبال دریافت مطالبات سهم ورزش از صنایع غرب استان هستند تا بتوانیم جان تازه ای را به ورزش هرمزگان تزریق کنیم.

 دکتر احمد مرادی در جمع بازیکنان آیندگان عنوان کرد: دستگاه ورزش و سایر نهادها باید در کنار نمایندگان ورزشی استان باشند تا با دلگرمی هر چه تمام تر از اعتبار و جایگاه ورزش هرمزگان در سطح کشور دفاع کنند.

 وی ضمن قدردانی از مدیریت باشگاه آیندگان هرمزگان گفت: مطالب و سخنان بازیکنان و کادرفنی آیندگان نشان از پشتکار، انگیزه و صلابت جناب آقای حمید رضایی بعنوان یک مدیر ورزشی می رساند.

 دکتر مرادی در پایان اشاره داشت: بنده از همین ابتدا قول خواهم داد تا صعود این تیم به لیگ دسته اول و لیگ برتر این مجموعه را همراهی کنم.

 همچنین در تمرین عصر امروز با حضور دکتر مرادی، حمید رضایی مدیرعامل باشگاه، هادی بزوال سرمربی و میثم سلیمانی کاپیتان تیم فوتسال آیندگان به آخرین وضعیت این تیم اشاره کردند.
پایگاه رهبریمجلس شورای اسلامیدرخواست ملاقاتخبرگزاری خانه ملتعملکرد سه ماهه دومروزنامه دریا