سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
اتحاد نمایندگان استان برای تامین تجهیزات درمانی ۱۳۹۹/۰۴/۰۲

استاندار و نمایندگان هرمزگان عصر امروز جهت جذب اعتبارات تجهیزات درمانی مبارزه با کرونا، با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار خواهند کرد.

احمد مرادی نماینده هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با روزنامه دریا گفت: پیرو نشست مشترک نمایندگان هرمزگان با استاندار و معاون وزیر بهداشت مقرر شد پیگیری ها و تمهیدات لازم جهت مقابله با کرونا بین نمایندگان استان تقسیم گردد و هریک از نمایندگان موضوعی را پیگیری نمایند.

در همین زمینه و براساس وظیفه ای که بنده داشتم جهت جذب اعتبارات بخش درمانی قرار شد عصر امروز، نمایندگان استان به همراه استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی نشست مشترکی با دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار گردد و ان شالله در این نشست مشکلات تامین اعتبار تهیه تجهیزات درمانی مبارزه با کرونا و حقوق پرسنل فداکار بخش درمان را پیگیری خواهیم کرد و در اسرع وقت نتایج اقدامات انجام شده را به اطلاع مردم شریف هرمزگان خواهیم رساند.

مرادی گفت: طی روزهای اخیر شهروندان بسیاری با من تماس گرفته اند و از شرایط موجود ابراز نگرانی کرده اند. به همه مردم عزیز حق می دهم و باید بگویم نگرانی بنده و سایر نمایندگان استان کمتر از مردم نیست. فرزندان و خانواده من هم در همین استان و در میان مردم زندگی می کنند. خود من هم در تمام مدت شیوع کرونا به محض تعطیلی مجلس به استان آمده ام و برای پیگیری مشکلات و اقدامات مقابله با کرونا در میان مردم هستم و این اطمینان را به مردم عزیز می دهم که با وجود وحدتی که در مجلس جدید میان نمایندگان استان شکل گرفته است، هر پنج نماینده تا ریشه کنی کامل ویروس کرونا لحظه ای برای دفع شر این ویروس از سر هرمزگان از پا نخواهند نشست.

 

 
پایگاه رهبریمجلس شورای اسلامیدرخواست ملاقاتخبرگزاری خانه ملتعملکرد سه ماهه دومروزنامه دریا