جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹
کمیسیون انرژی با جدیت وظایف خود را در حوزه نفت، گاز و برق دنبال می‌کند ۱۳۹۹/۰۴/۰۴

نایب رئیس کمیسیـون انـرژی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که رسیدگی به مسائل حوزه انرژی به ویژه در حوزه نفت، گاز، برق انرژی‌های تجدیدپذیر و انرژی‌های نو از مهم‌ترین وظایف کمیسیون بوده که باید با جدیت آن‌ها را دنبال کند. 

احمد مرادی در گفت‌ و گو با ایسنا درباره اولویت‌ های کمیسیون انرژی بیان کرد: مهم‌ترین اولویتی که کمیسیون انرژی باید به آن توجه داشته باشد بحث قوانین موجود و آیین ‌نامه داخلی مجلس است. کمیسیون تمام تلاش خود را می‌کند تا به وظایفش در حوزه نفت، گاز، برق و سدسازی عمل کند.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس در ادامه اظهار کرد: مسائلی که کمیسیون انرژی براساس قوانین وظیفه دارد به آن ها ورود کند شامل حوزه نفت، گاز، برق، سدها، انرژی اتمی، انرژی نو و انرژی‌ های تجدیدپذیر است. ما تمام تلاش خود را به کار گرفته تا ارتباطی را با وزارتخانه‌های مربوطه و معاونان آنان برقرار کنیم و با جدیت مسائل و مشکلات این حوزه‌ها را دنبال کنیم.

نماینده مردم بندرعباس در ادامه تصریح کرد: رسیدگی به اساسنامه برخی از شرکت‌ های وابسته به وزارت نفت از دیگر اولویت‌هایی است که باید دنبال شود. اساسنامه شرکت ملی گاز در مجلس دهم در حال تکمیل بود که باید در مجلس یازدهم کامل شود.

مرادی در پایان تأکید کرد:‌ هر یک از اعضای کمیسیون انرژی باید با مسئولیت ‌پذیری و شناخت به مسائل حوزه وارد میدان شده و برنامه‌ریزی‌های لازم را برای پیشبرد امور داشته باشد.
پایگاه رهبریمجلس شورای اسلامیدرخواست ملاقاتخبرگزاری خانه ملتعملکرد سه ماهه دومروزنامه دریا