جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹
دكتر احمد مرادی نماينده مردم شریف هرمزگان به طور جداگانه با تعدادی از دهياران و اعضای شورای روستاها ديدار نمودند ۱۳۹۹/۰۴/۰۶

 

دهياران و اعضای شورای روستاهاي شميل، زمين سنگ، بارغين خونسرخ، محمدشمسي، ننگ، چاه عالي و سرخنگي با حضور در دفتر ارتباطات مردمي دكتر مرادي، با ايشان ديدار و مسائل و مشكلات روستاهاي خود را پيگيري نمودند.

دكتر مرادي در اين ديدارها با بيان اينكه شيوع بيماري كرونا و رعايت ضوابط بهداشتي جهت فاصله گذاري اجتماعي موجب شده تا سركشي و بازديد از روستاها محدود گردد. اما نبايد اجازه دهيم ويروس كرونا باعث غافل ماندن از مشكلات روستانشينان گردد.

لذا جلسات تصميم گرفتيم تا زمان فروكش نمودن شيوع ويروس كرونا و جهت جلوگيري از ايجاد تجمع در سطح روستاها، مشكلات روستائيان را از طريق اعضاي محترم شورا و دهياران پيگيري نمائيم. 

نائب رئيس كميسيون انرژي مجلس شوراي اسلامي گفت: براساس تجربه حضور ٤ساله در روستاهاي حوزه انتخابيه، مشكلات عمده احصا شده و غالباً با موضوعات برق، آب، راه، بنياد مسكن و طرح هاي هادي، مخابرات، كشاورزي، ورزش و جوانان، آموزش و پرورش و درماني دسته بندي و پيگيري خواهند شد. لذا همچون رويه سابق هر هفته پس از تعطيلي مجلس در بندرعباس و مركز شهرستانهاي حوزه انتخابيه حاضر شده و در خدمت شهروندان و روستانشينان گرامي خواهم بود.

نماينده هرمزگان در مجلس شوراي اسلامي گفت: تا زمان ريشه كني ويروس كرونا تلاش خواهم كرد محوريت پيگيري ها با موضوع پيشگيري از كرونا و تامين امكانات درماني باشد.

لازم به ذكر است در اين ديدار ها كه به طور جداگانه و با رعايت پروتكل هاي بهداشتي برگزار مي شد درخصوص مشكلات هر روستا، بحث و تبادل نظر شد.

 

 
پایگاه رهبریمجلس شورای اسلامیدرخواست ملاقاتخبرگزاری خانه ملتعملکرد سه ماهه دومروزنامه دریا