پنجشنبه ۳۱ امرداد ۱۳۹۸
حساسیت مردم نسبت به حواشـی به وجود آمده پیـرامون یکی از نماینـده مجلس بیانگـر بـیـداری جامعـه است/ ۲۵ درصد از افراد جامعه دارای اختـلال روانـی هستند ۱۳۹۷/۱۰/۰۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندرعباس، «احـمد مــرادی» امروز شنبه(۱ دی) در آیین تجلیل از برترین های عرصه پژوهش و فناوری استان هرمزگان با تاکید بر رعایت اخلاق، ادب و متانت در رفتار عموم به ویژه مسئولان و نمایندگان مجلس، عنوان کرد: واکنش های مردم نسبت به این فیلم بیانگر آن بیداری جامعه و رصد رفتارهای مسئولان است.

وی با بیان اینکه باید آگاه باشیم که اگر روزی به جایگاهی رسیدیم نیاید ادب و اخلاق و صبوری را فراموش کنیم، افزود: همه باید به گونه ای رفتار کنیم که به آرامش جامعه خدشه ای وارد نشود.

مـرادی در ادامه با استناد به آمار و داده های پژوهشی، اظهار کرد: حدود ۲۵ درصد از افراد جامعه دارای اختلال روانی هستند که این موضوع بسیار نگران کننده است.

وی با اشاره به اینکه آماری از افرادی که به پزشک مراجعه نکرده اند در دست نیست، افزود: این ۲۵ درصد کسانی هستند که این ها به پزشک مراجعه کرده اند.

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت پژوهشگران برای دستیابی به توسعه متوازن استان هرمزگان استفاده شود، گفت: صنایع و پالایشگاه های فعال در استان نیز اگر در یک مرکز و در کنار جامعه دانشگاهی و پژوهشگران و ایده های اشتغال زای جوانان قرار گیرند می توانند کمک موثری در جهت کاهش نرخ بیکاری کنند.
پایگاه رهبریمجلس شورای اسلامیدرخواست ملاقاتخبرگزاری خانه ملتعملکرد سه ماهه دومروزنامه دریا