دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
مسلمان باید برای رفع مشکلات هم نوع خود تلاش صادقانه کند ۱۳۹۷/۰۶/۲۳

احمد مرادی ظهر امروز در بین نمازگزاران روستای سلخ اظهار داشت: خدمتگزاری به مردم توسط شوراها، دهیاران و معتمدین و... افتخار بزرگی است و مسیر خدمتگزاری باید با صداقت و انصاف پیموده شود.

وی افزود: همه مسلمان و مومن به درگاه خدا بوده و باور و ایمان داریم که در صفوف فشرده و با حضور کثیری از مسلمانان در سراسر جهان نماز را برپا می‌داریم و در لوای همه مشکلات، خیر دنیا و آخرت در این نماز است و اعتقاد داریم که با مسلمانی خود با صداقت، درستی و تلاش در وحله اول خدا را راضی کنیم و بعد در راستای خدمت به همنوع و هم کیش خود حرکت کنیم.

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس تاکید کرد: از تمام کسانی که به مردم صادقانه خدمت می‌کنند تشکرکرده و انتظار داریم با همفکری مردم و مسؤولان، مشکلات منتقل شده و با پیگیری نمایندگان بتوانیم کاری برای این مردم انجام داده  و وعده‌ها را تحقق بخشیم.

مرادی افزود: اصل را بر این بگذاریم که در نظام مقدس جمهوری اسلامی، شوراها نقش بی‌بدیلی دارند؛ باید در کنار هم برای رفع مشکلات مردم و توسعه و عمران منطقه تلاش کنند اگر جایی کینه و کدورت باشد بیشترین آسیب به مردم وارد می‌شود بنابراین با وفاق و همدلی و ترس از خدا دلها را به هم نزدیک کرده تا مسیر خدمتگزاری برای همه ما هموار و یکدست بشود.
پایگاه رهبریمجلس شورای اسلامیدرخواست ملاقاتخبرگزاری خانه ملتعملکرد سه ماهه دومروزنامه دریا