دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
مجـلس امروز به گرانـی های اخیـر پاسخ کوبـنده داد/ نـمایندگان ثابـت کردند با کسـی تـعارف ندارند ۱۳۹۷/۰۶/۰۶

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمـد مـرادی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ٦ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با بیان اینکه طی ٤٠ سال درخت انقلاب تنومند شده است، گفت: مردم انقلاب خود را حاصل خون هزاران شهید، جانباز و آزاده می دانند و برای انقلاب خود تا پای جان ایستادگی می کنند.

نماینـده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان مجلس به نمایندگی از مردم ثابت کردند که با کسی تعارف ندارند، افزود: امروز مجلس اعم از اصلاح طلب، اصولگرا و مستقل به توضیحات رئیس جمهور رأی منفی داد و نگرانی مردم را در بحث اشتغال، افزایش قیمت ارز، طلا، گرانی و نورچشمی هایی که به شکل سازمان یافته قاچاق می کنند درک کرد و به آن پاسخ کوبنده داد.

وی ادامه داد: نمایندگان مجلس به دولت نشان دادند که قاچاقچیان کولبر مرزنشین یا آن جوان ساحل نشین که برای معیشت خود کالایی جابه جا می کند، نیست.

مـرادی در تذکری به رئیس جمهور و اعضای کابینه خواستار درک مشکل مردم هرمزگان که مورد تاکید قرار گرفته شد و از هیات دولت درخواست کردند که در جهت رفع آن ها همت کنند.

عضـو کمیسیون انـرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز کمر مردم از بیکاری، فقر و تبعیض های ناروایی که در کشور وجود دارد و اراده قوی و پولادین برای حل آن نیاز است خم شده است، تصریح کرد: از رئیس جمهور و همه اعضای هیات دولت تقاضا می شود از تمام فرصت های موجود در کشور استفاده و در راستای خدمت به مردم گام بردارند.
پایگاه رهبریمجلس شورای اسلامیدرخواست ملاقاتخبرگزاری خانه ملتعملکرد سه ماهه دومروزنامه دریا