دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس: صنایع و خیرین در حوزه بهداشت و درمان پیشقدم شوند ۱۳۹۷/۰۶/۰۱

احمد مرادی امشب در سالن شهرک گاز بندرعباس به مناسبت روز پزشک اظهار داشت: پزشکان براساس جایگاه مهم طبابت و وظیفه انسانی در برابر بیماران، وجدان بیداری هستند که می‌توانند در هر جایگاهی رضایت درونی را با خدمت به مردم ایجاد نمایند.

وی افزود: پزشکان وظیفه سنگینی در برابر جامعه دارند؛ اعتمادی که باید در جامعه حاکم نموده و در برابر مسؤولیت‌های محوله، رسالت خود را به درستی به سرانجام برسانند.

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: ایران با دارا بودن سابقه باستانی و طولانی خود در حوزه پزشکی و طبابت افتخارات ماندگاری برجای نهاده و در تمامی حوزه‌ها شاهکارهای علمی و تخصصی زیادی را خلق کرده‌ایم.

مرادی افزود: از قدیم مشکلات زیادی در حوزه پزشکی بوده و هست، اما با سعی و تلاش بنا داریم با همین بضاعت موجود در استان، فرصتی را ایجاد کنیم تا پزشکان با خیال راحت و تجهیزات و امکانات مناسب بتوانند کار خود را به درستی انجام دهند.

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: تمام تلاش مان این بوده که از توان همه صنایع که به نوعی مسؤولیت اجتماعی دارند بهره بگیریم و در حوزه بهداشت و درمان از ظرفیت‌های آنها و خیرین استفاده کنیم.

وی گفت: در کشور و استان ظرفیت‌های خوبی داریم که باید از این فرصت‌ها بهره بگیریم؛  تعدادی از جوانان هرمزگان وارد عرصه نرم‌افزاری شده و نرم افزاری را تهیه کرده‌اند که تمام اطلاعات پزشکان هرمزگان را جمع آوری کرده تا بتوان  جامعه پزشکی را به مردم استان و حتی خارج از کشور معرفی نمایند؛ باید جوانان توانمند و خلاق را در راستای تولید داخلی حمایت کنیم تا عملا مردم را از مراجعات بی‌هدف نجات داده و هزینه‌ها را کاهش دهیم.
پایگاه رهبریمجلس شورای اسلامیدرخواست ملاقاتخبرگزاری خانه ملتعملکرد سه ماهه دومروزنامه دریا