شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
احمد مرادی :وزیر کشور باید به صحن علنی مجلس بیاید و پاسخگو باشد ۱۳۹۵/۰۳/۲۹
 

نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس گفت: وزیر کشور باید به صحن علنی مجلس بیاید و پاسخگوی بی‌تدبیری مسؤولان استان فارس باشد زیرا با این حرکت، آرامش مردم هرمزگان را تحت تأثیر قرار داده‌اند.

احمد مرادی شامگاه جمعه در جمع مردم روستاهای تنبوی شمالی و تنبوی جنوبی، اکبری، فارسی و سوروباش در مسجد جامع فارسی بخش کوشکنار با تبریک به مناسبت ماه مبارک رمضان و ولادت باسعادت امام حسن مجتبی(ع) اظهار داشت: از جنگ روانی که استاندار فارس ایجاد کرده است و قصد دارند آرامش مردم هرمزگان را برهم بزنند با لطف خدا و همبستگی مردم و مسؤولین این نقشه نیز نقش برآب شد.

وی افزود: مسؤولین هرمزگان برای اولین بار در طول تاریخ به همبستگی رسیده‌اند و از این بابت خدا را شاکریم و بنده به همراه مجمع نمایندگان استان در خدمت مردم خوب و خونگرم گاوبندی هستیم.

نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: هیچ جای نگرانی نیست و شما مردم گاوبندی با حضور خودتان ثابت کردید که در لغو کامل این مصوبه غیر قانونی و غیر کارشناسی‌شده مصمم هستید.

مرادی در پایان یادآور شد: به لحاظ این بی‌قانونی، وزیر کشور باید به صحن علنی بیاید و پاسخگوی بی‌تدبیری مسؤولین استان فارس باشد چراکه با این حرکت، آرامش مردم هرمزگان را تحت تاثیر قرار داده‌اند.
پایگاه رهبریمجلس شورای اسلامیدرخواست ملاقاتخبرگزاری خانه ملتعملکرد سه ماهه دومروزنامه دریا