شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
احمد مرادی نماینده مردم در مجلس با اهالی بندرخمیر دیدار کرد ۱۳۹۵/۰۳/۲۹
احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس،حاجی آباد ،بندرخمیر،جزیره قشم وابوموسی با حضور در مسجد جامع بندر خمیربا نمازگزاران دیدار و گفتگو کرد.
وی دراین دیدار گفت: برای رفع مشکلات مردم و تسهیل شرایط معیشتی آنان سوگند خورده ایم و بنا داریم با تعامل و همکاری نمایندگان و مردم برای هموار کردن راه زندگی آنان تلاش نماییم.
مرادی گفت: مردم بندرخمیر از نجیب ترین و فهیم ترین مردم بوده و حقشان است که مشکلات پیش روی توسعه بندرخمیر با توجه به ظرفیتهای بالقوه و توانمندیهای اقتصادی و دریایی آن برداشته شود تا جوانان این دیار بتوانند از شغل وزندگی مناسب و متناسبی برخوردار باشند.
همچنین نماینده مردم در خانه ملت در دیدار با معتمدین و مسئولان این شهرستان افزود: برای تسهیل امور و دست یابی مردم شریف به نماینده و درمیان نهادن معضلات و مشکلات دو رابط برای انتقال موارد ومسائل انتخاب نموده ومعرفی می نماییم تا شهروندان هر زمان که نیاز به گفتگو وبیان مشکلات خود داشته از طریق این رابطان حرف و پیام خودرا به بنده منتقل نموده و بنده نیز با تمام توان و تلاش درچارچوب قانون برای رفع مشکل کار خواهم کرد.
درپایان این دیدار دفتر ارتباط مردمی احمد مرادی نماینده مردم در مجلس افتتاح و مسعود ساحلی زادگان و محمد بازماندگان بعنوان رابطان مردمی وبرای مکاتبات وبیان مشکلات توسط مرادی انتخاب شدند .
 پایگاه رهبریمجلس شورای اسلامیدرخواست ملاقاتخبرگزاری خانه ملتعملکرد سه ماهه دومروزنامه دریا