شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
مرادی: وجود مادر مایه تکمیل عالم خلقت است ۱۳۹۵/۰۳/۲۷

نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، ابوموسی و بندرخمیر در خانه ملت گفت: وجود مادر مایه تکمیل عالم خلقت است و مادران مظهر رحمت، مهر و لطف الهی هستند و جایگاهی برجسته دارند.

به گزارش واحد اطلاع رسانی، احمد مرادی با تسلیت فرا رسیدن سالروز رحلت شهادت‏گونه بانوی فداکار و یار باوفای نبی مکرم اسلام، حضرت خدیجه(س)، افزود: کی از نمودهای بارز موفقیت نبی مکرم(ص) در عملیات فردسازی، تربیت و همراه کردن تعدادی از اصحاب و یارانش بی شک حضرت خدیجه(س) بود که با جان و مال خود در راه اهداف الهی آن حضرت حرکت کرده و ایشان را مورد حمایت خویش قرار می‏دادند.

وی اظهار کرد: در هر نقطه از تاریخ که مردی وارسته به موفقیت دست یافته است بدون تردید زنی بزرگ، حامی و پشتیبان او بوده است و نمونه های بی نظیر آن، حضرت خدیجه (س)، حضرت فاطمه(س) و حضرت زینب است.

مرادی تصریح کرد کرد: در دوران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، زنان و مادران با گذشتن از جان عزیزانشان، این آب و خاک را حفظ کردند.

وی با تشریح نقش زنان در صحنه های سیاسی و اجتماعی اضافه کرد: این نقش در همه مقاطع انقلاب اسلامی مهم و بسیار حائز اهمیت است.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: نقشی که زنان ما پا به پای مردان در حفظ جامعه اسلامی داشته و دارند، نقشی بسزاست، زنان جامعه ما همسران خود را به جبهه ها تشویق می کردند و خودشان در پشت جبهه حاضر بودند تا انقلاب اسلامی پیروز شد.

وی بیان کرد: وجود مادر مایه تکمیل عالم خلقت است و مادران مظهر رحمت، مهر و لطف الهی هستند و جایگاهی برجسته دارند.

مرادی ابراز امیدواری کرد: در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بانوان ایران اسلامی باید با انسجام و وحدت بیشتر در کانون خانواده و نقش آفرینی اجتماعی، تلاش کنند.
پایگاه رهبریمجلس شورای اسلامیدرخواست ملاقاتخبرگزاری خانه ملتعملکرد سه ماهه دومروزنامه دریا