یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
دکتر احمد مرادی نماینده مردم در شورای اداری استان :عقب ماندگیهای استان با صداقت و سلامت برطرف می شود/ سهم هرمزگان در پروژه های نیمه تمام رتبه بیستم کشوری است/ در درآمد رتبه 3 ودر اشتغال رتبه 13کشوری هستیم ۱۳۹۶/۰۷/۲۰

به گزارش هرمزگان بیدار؛ بعنوان نماینده مردم ، در کنار استاندار توانمند هرمزگان انتظار داریم مازاد درامدهای استان به اینجا برگردد تا بتوانیم برای توسعه استان تلاش کنیم.
وی افزود: نمی توان انتظار داشت که استاندار همه مشکلات چندین ساله را حل کند اما باید اولویتها را درنظرگرفت وبرای آن وقت گذاشت و کارکرد. در حوزه اشتغال و اقتصاد اگر فعال بشویم می توانیم بخش اعظمی ازمشکلات را حل کنیم.چرا باید درزمینه درامد رتبه 3-4باشیم و در اشتغال رتبه 13 داشته باشیم ؟
مرادی گفت: در حوزه صنایع هم باید صرف و صلاح دولت و مردم را در نظر گرفت وقوانین باید به درستی اجرا بشود تا بتوانیم اشتغالی پایدار دراستان ایجاد کنیم .
نماینده مردم درخانه ملت گفت: در حوزه بهداشت و درمان مشکلات زیادی داریم که باید هرچه درتوان داریم بگذاریم تا این عقب ماندگی به گفته وزیر بهداشت که هرمزگان 50درصد از استانهای دیگر عقب تراست را هم جبران کنیم. در حوزه آموزش و پرورش باید کارهای زیادی انجام بشود و این دستگاه آموزشی بشدت نابسامان است ، دنبال مقصر نیستیم اما درگذشته شورای آموزش و پرورش به دلیل اختلاف برگزار نمی شد و این خسارات زیادی به این دستگاه وارد کرده است.
وی گفت: باید راهکارهای قانونی دنبال شود تا توسعه در روستاها ایجاد بشود تمام روستاهای حوزه انتخابیه خود را سرکشی کرده ام مردم درروستاها مشکل اب ،برق و راه دارند . 70درصد جمعیت از روستاها به شهرها مهاجرت کرده اند وبرای بوجود اوردن مهاجرت معکوس باید زمینه توسعه روستایی را مدنظر قراردهیم.در حوزه ورزش باید از ورزشهای جمعی حمایت کنیم و شایسته نیست که باشگاههای ما یکی یکی بدلیل نداشتن پول وبخش خصوصی از بین بروند. مرادی گفت:700 لیتر پساب فاضلاب در هر ثانیه وارد دریا می شود هر لیتر را یک تومان حساب کنیم طی سالها 400-500میلیارد تومان وارد دریا شده است و نتیجه اش نارضایتی مردم و ابزیان است و کنارآن ، 200لیتر اب اشامیدنی سالم برای فضای سبز استفاده می شود که باید جایگزینی برایش پیدا کنیم.
وی درپایان افزود: همه نمایندگان مردم در استان عزمشان براین است که درکناراستاندارباشند و در مدتی که ایشان در استان حضور دارند اثار کاروتلاش و صداقت وسلامت وی را مردم مشاهده نمایند.
پایگاه رهبریمجلس شورای اسلامیدرخواست ملاقاتخبرگزاری خانه ملتعملکرد سه ماهه دومروزنامه دریا