یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
پیام تسلیت احمد مرادی به مناسبت سالروز ارتحال جانسوز امام خمینی(ره) ۱۳۹۵/۰۳/۱۳

در چنین ایامی ملت شریف ایران، جهان مردی را از دست داد که از میان مردم برخاست، با مردم زیست و در سپهر علم و عرفان چنان درخشید که جهانی شیفته او شد. عارف فرزانه ای که خرد و کلان و پیر و جوان سر به فرمانش سپردند و جان بر سر پیمانش نهادند، و شهادت و از جان گذشتگی را گشوده بال پذیرفتند؛ چنان که هیمنه طاغوت در هم شکست، پایه های استبداد به لرزه درآمد و اقتدار ملتی پس از قرن ها سکوت احیا شد.

27سال از عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره)، بنیانگذار جمهوری اسلامی، احیا گر اسلام ناب محمدی، قافله سالار خونین پانزده خرداد، سلسله جنبان انقلاب اسلامی و موسس حکومت دین مدار و مردم سالار می گذرد، اما همچنان یاد او و اندیشه های رهایی بخش امام خمینی (ره) چنان بر دل و جان های آزادگان جهان و همه مسلمانان دنیا حکومت می کند که هر چه زمان می گذرد، عمق  و ژرفای بیشتری می یابد.

15خرداد 1342 نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار است که با نام و اندیشه و راه امام خمینی رحمه الله علیه پیوندی از یاد نرفتی دارد.

امروز به برکت حرکت عظیم و انقلابی مردم در سال های حماسه و خروش که قیام خونین پانزدهم خرداد نقطه آغازین آن بود، همه ما مردم کشور وارث خون شهدای بزرگواری هستیم که با اعتقاد خود، گام در راه مبارزه و جهاد نهادند و بر همه ماست به عنوان رهروان طریق متعالی حضرت امام(ره) در جهت ترویج فرهنگ انقلاب و امام تلاش کنیم. بار دیگر در چنین روزی با آرمان های انقلاب اسلامی  و امام خمینی (ره) تجدید بیعت می نماییم تا همچنان برای پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مجاهدانه تلاش نماییم.
پایگاه رهبریمجلس شورای اسلامیدرخواست ملاقاتخبرگزاری خانه ملتعملکرد سه ماهه دومروزنامه دریا