پنجشنبه ۲۳ امرداد ۱۳۹۹
مرادی نماینده منتخب مردم هرمزگان از روستاهای سیاهو بازدید کرد ۱۳۹۵/۰۳/۰۴

احمدمرادی از روستاهای آغاسین بالا و پایین ، پاگرو، فورخورج ، کلوچان ،ماشکار ، طیفکان و سرخا از توابع دهستان سیاهو بخش مرکزی بندرعباس بازدید نمود.

دراین دیدار مرادی گفت:امروز وظیفه نمایندگان مردم در مجلس ، رسیدگی و تعجیل در اموری است که مدتها روی زمین مانده و درد ماندگار مردم شده است .

وی افزود: رسیدگی به امور مردم و باخبر شدن از اوضاع آنان جزو وظایف ماست وباید بدانیم که درحوزه انتخابیه مان چه اتفاقاتی در حال وقوع است و مردم چگونه با مشکلات روزمره دست و پنجه نرم می کنند.روستاها به عنوان پایلوت و قطب تولید و کشاورزی است اما می بینیم که امروز از روستاهای خوش آب و هوای ما جز متروکه ای باقی نمانده است و این به دلیل بی توجهی به روستاها بوده است . باید روستاها را مرکز توجه قرارداده و برای توسعه و رونق اقتصادی و معیشت آنان نهایت سعی و تلاش خودرا بکنیم.

مرادی در پایان این دیدار  اظهار داشت:در روستاهای سیاهو شاهدیم که کمبودآب آشامیدنی ، بیمه نبودن درختان در مقابل بلایای طبیعی وتخصیص وام به افراد زیان دیده در بلایا گلایه مندی روستاییان را موجب شده است و درصددیم که با تعامل و همفکری سایر نمایندگان در مجلس بتوانیم برای  تامین مسکن واشتغال جوانان که دغدغه اصلی همه است کارهایی انجام بدهیم.
پایگاه رهبریمجلس شورای اسلامیدرخواست ملاقاتخبرگزاری خانه ملتعملکرد سه ماهه دومروزنامه دریا