پنجشنبه ۲۳ امرداد ۱۳۹۹
دیدار مرادی نماینده منتخب مردم هرمزگان با اهالی روستاهای بندرخمیر ۱۳۹۵/۰۳/۰۴

حاج احمد مرادی منتخب مردم درمجلس شورای اسلامی باحضوردرمنطقه غرب شهرستان بندرخمیر با  اهالی روستا های برکه سلطان،شیب روان،چاما خور،تیبشان،سرتنگ،تنگ دالان،دشت جیحون،کیشی ،درواخانی،شهرک رودبار،گیشووپرکان) دیدار کرد. دراین دیدارضمن تشکرازمردم  بابت حضور پرشور در انتخابات اسفندماه گذشته گفت:خدا را شکر می کنیم که امروز افتخار حضور در جمع مردمی خونگرم و فهیم را داریم و امیدواریم بتوانیم آنگونه که حق این مردم صبور است چهارسال خدمت و تلاش نموده و برای رفع محرومیتها گام های بزرگی برداریم.

مرادی دراین دیدار افزود: همواره سعی مان براین است که بتوانیم موانع تولید را از پیش پای تولیدکنندگان برداشته و زمینه های رونق اقتصادی و اشتغال را دراستان فراهم نماییم.در شهرستان بندرخمیر نیز ظرفیتهای اقتصادی خوبی موجود است که اگر بتوانیم در چارچوب قانون این ظرفیتها را هدایت کرده و علاقمندان به کار افرینی را در مسیر درست هدایت نماییم قطعا ریشه بیکاری را از بین خواهیم برد و نیمی از دغدغه های خانواده ها کاسته خواهدشد.

نماینده منتخب مردم هرمزگان در مجلس افزود: در روستاها مشکلات بیشتری نسبت به شهر موجود است و باید تمام تلاشمان را بکنیم تا بتوانیم دغدغه های روستاییان عزیز را برطرف نموده و انان هم بتوانند با آرامش و امنیت کامل زندگی و کار نمایند. وی در پایان از دهیاران و ائمه جماعات روستاها بابت همراهی و همکاری در رفع مشکلات اهالی تشکر نمود.  
پایگاه رهبریمجلس شورای اسلامیدرخواست ملاقاتخبرگزاری خانه ملتعملکرد سه ماهه دومروزنامه دریا