پنجشنبه ۲۳ امرداد ۱۳۹۹
پیام تبریک احمد مرادی نماینده منتخب مردم هرمزگان به مناسبت فرا رسیدن سالروز فتح خرمشهر ۱۳۹۵/۰۳/۰۱
ان تنصر الله ينصركم و يثبت اقدامكم 
خرمشهر را خدا آزاد کرد
سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر در عمليات غرورآفرين بيت المقدس را به امام زمان(عج)-فرماندهي معظم كل قوا و همه رزمندگان اسلام و آحاد مختلف مردم تبريك و تهنيت عرض نموده و به ارواح طيبه شهيد ان هرمزگانی كه در آزادسازي خرمشهر عزيز ملكوتي شدند از خداوند متعال علو درجات مسئلت مي كنم.
آزادسازی خرمشهر در عملیات شگفت انگیز بیت المقدس، از قدرتی حکایت می کرد که همت و ایمان رزمندگان اسلام آن را پدید آورد. نگاهی به رخدادهای پس از فتح خرمشهر و پیام های رسمی و غیر رسمی مقامات امریکایی و متحدانش، به روشنی حکایت از آن دارد که برپاکنندگان اصلی جنگ تحمیلی، از کارآمدی طرح حمله نظامی به ایران ناامید شده بودند و برای مقابله با نظام اسلامی راه کار دیگری را دنبال می کردند؛ چرا که از یک سو ادامه جنگ ، حرکت پرشتاب نهضت های اسلامی را در منطقه به دنبال داشت و از سوی دیگر، برای قدرت های بزرگ که در سطح بسیار گسترده ای به نفع عراق وارد این کارزار شده بودند، شکست ارتش عراق، ترجمان ناکامی آنان بود.
بی تردید سوم خرداد و سالروز حماسه فتح خرمشهر فرصت مغتنمی است برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران، ملتی که با انقلاب خونین خود راه جدیدی را فرا روی بشریت گشود.
اینجانب  برخود می دانم که سالروز این نصر عظیم الهی را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران و به ویژه دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون همه ملت ایران را در مسیر پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سایه رهبری های هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.
احمد مرادی نماینده منتخب مردم هرمزگان در مجلسپایگاه رهبریمجلس شورای اسلامیدرخواست ملاقاتخبرگزاری خانه ملتعملکرد سه ماهه دومروزنامه دریا