پنجشنبه ۲۳ امرداد ۱۳۹۹
پیام تبریک احمد مرادی منتخب مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز جوان ۱۳۹۵/۰۲/۲۷

احمد مرادی طی پیامی خجسته میلاد شبیه ترین صورت وسیرت به رسول آزادگی ، حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان روز پاس داشتن گوهر نایاب جوانی را ،تبریک گفت.

در این پیام آمده است:درهای آسمان گشوده شد و آفتاب بر سرزمین فرشته ها فرود آمد و یاد رسول خدا (ص) با چهره و خلق نیکوی او ، در دلها زنده شد.

خانه حسین (ع) در مدینه درخشید ومسافر آسمانی آن ، قدم در جهان خاکی نهاد . علی نام داشت ونام علی (ع) را با حماسه اش زنده کرد .

جوانان در هزاره سوم میلادی، بسان درّ گرانبهایی هستند که مروارید وجودشان به صیقل پشتکار و ممارست به کار و تلاش، پر فروغ و تابناک، فضایی مشحون از نشاط و شادابی و رفاه را به ارمغان می آورد و ناگفته پیداست، برخورداری و کامیابی از این ظرفیت مغتنم، یکی از شاخصه های توسعه یافتگی جوامع محسوب می شود .

به گواه همگان، تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی چه در پیروزی و افتخار آفرینی های رشادت طلبانه جوانان در هشت سال دفاع مقدس از کیان و ناموس این سرزمین و چه استوار در عهد و پیمان بر سر آرمان های الهی خویش، آوای خوش عزت و افتخار را بر فراز قله های بصیرت و معنویت برای جامعه بشری به صدا در آورده است .

دانش بشری در عرصه های گوناگون به وی‍ژه در حوزه فن آوری های نوین و کسب مدال های خوش رنگ در آوردگاه های مختلف ورزشی ،هم اکنون به دست دانشمندان جوان و ساعی ایران اسلامی و ورزشکاران با غیرت و حمیتی به دست آمده است که تحسین همگان، حتی دشمنان قسم خورده نظام را بارها و بارها بر انگیخته است.

اينجانب  ضمن و گرامیداشت روز جوان، موفقیت، سربلندی و بهروزی جوانان و نوجوانان ایران اسلامی در مسیر رشد و اعتلای روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی را از خداوند مسئلت مي دارم.
پایگاه رهبریمجلس شورای اسلامیدرخواست ملاقاتخبرگزاری خانه ملتعملکرد سه ماهه دومروزنامه دریا