پنجشنبه ۲۳ امرداد ۱۳۹۹
مرادی نماینده منتخب مردم در مجلس دردیدار با مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان: جوانان هرمزگان شایسته بهترینها هستند ۱۳۹۵/۰۲/۲۷

مرادی نماینده منتخب مردم  در مجلس دردیدار با مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان: جوانان هرمزگان شایسته بهترینها هستند

احمد مرادی گفت: جوانان هرمزگان از بهترین و نجیب ترین جوانان بوده و شایسته بهترین ها می باشند .وی در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان افزود: با توجه به ظرفیتهای خوبی که در بخش ورزش استان موجود است علاقمندان و ورزشکاران دراین حوزه نیازمند حمایت های مادی و معنوی مسئولان می باشند تا بتوانند در عرصه های ملی و بین المللی بدرخشند و برای هرمزگان افتخار آفرینی نمایند.

وی اظهار داشت: در کنار هم بودن موجب رفع مشکلات مردم خواهد شد و ما آمده ایم تا به دور از هر گونه اختلاف سلیقه ها در خدمت صادقانه به مردم تلاش نمائیم.منکر مشکلات دراین حوزه ورزش استان نیستیم و بنا بداریم با همکاری و مساعدت مدیران ورزش استان طی چهارسالی که پیش رو داریم بتوانیم امکانات و فرصتهای خوبی را برای ورزشکاران و  ورزش دوستان فراهم نماییم.

وی گفت: حضور ما در ادارات جهت هماهنگی بیشتر و رفع مشکلات مردم خواهد بود و مدیران دستگاههای دولتی باید درخدمت کردن به مردم شتاب بیشتری به کارها بدهند تا رضایت شهروندان جلب شود. مرادی افزود: مردم امروز از ما توقع و انتظار دارند تا مشکلات جوانان را حل نموده وبرای بهبود شرایط باید ساختار شکنی کرده تا بتوانیم استان را از مشکلات زیادی که درگیرش می باشد برهانیم.

وی در پایان گفت: جوانان هرمزگان علاقه زیادی به ورزش های مختلف داشته و با دارا بودن روحیه ورزشکاری باید بتوانیم شرایط را به بهترین وجه مهیا و حداکثر امکانات را دراختیارشان قرار دهیم تا در اینده شاهد کسب عناوین قهرمانی در سطح ملی و کسب افتخارات برای هرمزگان باشیم.
پایگاه رهبریمجلس شورای اسلامیدرخواست ملاقاتخبرگزاری خانه ملتعملکرد سه ماهه دومروزنامه دریا